Kdy skončí její trápení s exekutory?

Výrazná herečka s ohnivou kšticí Bára Štěpánová (57) má zřejmě neuvěřitelnou smůlu na partnery. Kdyby se ale možná inspirovala svou seriálovou Babetou z Ordinace v růžové zahradě 2, mohla si ušetřit spoustu nepříjemností. Jenže to neudělala...

Druhé manželství Báry Štěpánové skončilo značně nechvalně – rozvodem a následnou exekucí. Jistě, říká se, že za chyby se platí, ale není to v případě oblíbené seriálové herečky už trochu příliš? Jak k tomu přijde, aby neustále pykala za chyby ostatních? A je vůbec naděje, že někdy tohle martyrium skončí?

Rozvod nikdo neřešil

Jen sotva mohla v 90. letech Bára Štěpánová tušit, v co se její vztah později promění. Podle lidí z jejího blízkého okolí šlo o lásku jako trám z níž vzešla dcera Dominika (26). Svůdná zrzka a tehdy movitý podnikatel Luboš Rychvalský (52) tvořili pár však jen několik málo let. Déle jim vztah nefungoval, přesto byli ale formálně manželi 20 let a k rozvodu došlo až v roce 2009. Do té doby partneři nic neřešili, a to je možná právě ten důvod, proč se nyní Štěpánová potýká s finančními problémy svého bývalého muže. „De facto už rozvedení jsem, ne však podle práva,“ říkal před lety Rychvalský, kterému jeho tehdejší žena dokonce vykala.

Dluhy rostly

Lehkovážnost se kterou oba k rozvodu a dělení majetku přistupovali se musela nutně dříve či později někde projevit. Podnikání se přestalo Rychvalskému dařit a problémy na sebe nenechaly dlouho čekat. Dluhy rostly do závratné výše a nespokojení věřitelé za začali dožadovat svých peněz. Podle našich informací je podle centrální evidence exekucí proti Rychvalskému vedeno hned devět exekucí v celkové výši přesahující tři miliony korun! Bára Štěpánová tak doplatila na chyby svého muže. V dražbě přišla před svátky o svůj byt na Vinohradech a nejspíš doufá, že má nejhorší za sebou.

reklama
reklama