Kdy splatí všechny své dluhy?

Petr Rychlý (50)

Před časem exceloval v pořadu Tvoje tvář má známý hlas, roky hraje v Ordinaci, moderuje kutilský pořad a ještě vystupuje v divadle. To všechno prý kvůli dluhům, které má z nevydařeného podnikání své ženy.

Herec, bavič, moderátor a jak před časem dokázal, i hodně slušný zpěvák – to všechno je dnes Petr Rychlý (50). Ještě před nedávnem ho znal každý jen jako gynekologa Čestmíra Mázla ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde už roky hraje, když se ale na jaře objevil na televizních obrazovkách v roli zpěváka a imitátora domácích i zahraničních pěveckých legend, svým výkonem hodně překvapil. Vždyť se musel také na vystoupení, která byla velmi náročná i pro jeho o mnoho let mladší kolegy, každý týden pečlivě připravovat! Někdy to však na něj bylo moc! „ Chytlo mě to klidně v jednu v noci, vzal jsem mikrofon a jel,“ vzpomíná dnes Petr Rychlý, který nemá kvůli přílišnému pracovnímu nasazení vůbec čas na svou rodinu ani na své zdraví. Kolotoč jménem Tvář už skončila a Rychlý by tak mohl konečně zpomalit. On však dál točí další díly nekonečné Ordinace, moderuje kutilský pořad Rady ptáka loskutáka a hraje ve dvou pražských divadlech. Na to, že už mu bylo padesát a že má za sebou infarkt, zřejmě moc nemyslí. Trápí ho totiž nesplacené dluhy, které mu zůstaly z nevydařeného podnikání jeho ženy Jany (46).

otevreni butiku Jany Rychlé gwuzd_MG_9999

Italský butik byl prodělečný

Vlastnit butik s italskou módou v centru Prahy přímo na Václavském náměstí se druhé ženě populárního herce zrovna neosvědčilo. Když bývalá tenisová reprezentantka Jana Rychlá před pěti lety rozjížděla své nové podnikání, určitě věřila, že bude úspěšná. Po butiku však zůstaly jen velké dluhy, které musí její manžel nyní splácet. „Kdo nic nedělá, ten nic nezkazí. My jsme si prostě na ta horká kamna museli sáhnout. Ale zase nás to posílilo ve vztahu. Finančně jsme sice trochu rozklíženi, ale tak to je,“ říká nyní Rychlý s tím, že všechno zlé je pro něco dobré. Ještě před pár měsíci to však vypadalo, že se kvůli své neutuchající finanční situaci bude muset rodina dokonce stěhovat ze své luxusní vily! Dřevostavbu, kterou nechal herec už za svého prvního manželství vystavět v Kostelci u Křížků nedaleko Prahy a která prý svou hodnotou přesahuje 12 milionů, herec dodnes také splácí.

Má celkem čtyři děti

A to není vše. Donedávna musel ještě Petr Rychlý platit tučné alimenty na své děti, se kterými však už roky nežije. Z prvního manželství s dabérkou Pavlou Vojáčkovou (51) má už dva dnes dospělé syny Matěje (27) a Ondřeje (23). Oba z nich můžeme vídat stejně jako otce na televizních obrazovkách – Ondřej je totiž herec (hrál i v Ordinaci) a Matěj pracuje jako redaktor na TV Prima. Dnes už se tedy kluci uživí sami. Rychlý však se svou novou ženou Janou vyženil i její dceru Denisu (17) a spolu mají ještě třináctiletého syna Petra. Péče o početnou rodinu logicky taky něco stojí a protože paní Rychlou italská móda už neživí, vrátila se znovu na tenisové kurty. Kdo by si však myslel, že chce svou prací přispět nějakou korunou do rodinného rozpočtu, ten by se sakra mýlil. Jana Rychlá totiž trénuje malé tenisové talenty prý hlavně proto, aby se necítila nevyužitá. Její muž tak proto stále ordinuje v kamenické nemocnici a vesele splácí údajně posledních sto tisíc, které mu z dluhu zbývají. Bude pak moct konečně zvolnit a začít tak po letech myslet víc na sebe a na své zdraví?

.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden