Staré dobré časy

Když se k vám přistěhuje Boris Becker, začne peklo

Staré dobré časy

Vždycky jsem říkal, a platí to pořád, že můj domov je prostě tam, kde je moje manželka.

Ženy všeho věku v něm viděly ideál charismatického chlapa. Děti ho nenáviděly pokaždé, když se coby hrabě Aldobrandini objevil v hororové pohádce Deváté srdce. A všichni společně jsme mu fandili, když se coby Lenský objevil v legendárním Trháku. O kom je řeč? Přece o Juraji Kukurovi (75).

Prešovský rodák se k hereckému řemeslu dostal hodně netradičně. Jako elév v časopisu Film a divadlo. Pak už vše probíhalo tzv. klasickou cestou. Vystudoval herectví na Vysoké škole múzických umění v Bratislavě. A dotáhl to až do Slovenského národního divadla.

Zprávy o hereckých výkonech i charismatickém vzhledu brzy překročily hranice socialistického Československa. S nabídkou na natáčení v zahraničí začaly i problémy.

Kukura točí porno!

V naší zemi se úspěch nikdy nepromíjel. A tak se jednoho dne objevily na trhu s drby zaručené zvěsti, že ten chlapák Kukura

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden