Když se zamiluje rocker...

Zdravotní sestřička a rocková legenda.

Opravdu to funguje. ALICE JANDOVÁ (34) a PETR JANDA (74) jsou spolu šťastni. Legendární hudebník a první muž skupiny Olympic Petr Janda (74) nemá jednoduchý život. Jeden z našich nejpopulárnějších hudebníků považuje za nejidyličtější životní období své pražské dětství.

Vyrůstal na Vinohradech, tehdy bývaly ulice prázdné. Když někde stálo auto, hned si ho děti běžely prohlédnout. Jakmile napadl sníh, malý Petr Janda si nazul lyže přímo před domem a dojel z Americké ulice až ke svahu, kde se běžně lyžovalo.

Na dětství má krásné vzpomínky. S kamarády prolézali děravými ploty a prozkoumávali všechny ty velké zahrady patřící k výstavním vilám, po osudném roce 1948 spíš chátrajícím. Chodili tam i na hrušky, na třešně, zjara tam trhali náruče šeříku pro matky.

Málokdo ví, že se spoluzakladatel skupiny Olympic vyučil spojovacím technikem. Pochopitelně jím dlouho

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden