Když si princ Radovan okatou Káču vzal

Český Ivánek nosil po kapsách sladkosti pro českou Nastěnku

Mohl mít tolik žen a on si hned vybere jen jednu a šmytec. Řeč je o herci a zpěvákovi Josefu Zímovi, který většinu života strávil s atraktivní herečkou Evou Klepáčovou. Svou láskou na celý život.

Poprvé se potkali v době, kdy bylo půvabné slečně Evě krásných patnáct let. Rodinná legenda praví, že Josef tenkrát dorazil s partou kamarádů do kavárny ve stejnou dobu, kdy tam zašla i Eva s kámoškami. „To je ale hezká holka, ta by se mi líbila,“ svěřil se prý tehdy svým kumpánům. Jenže když se dozvěděl, kolik té okaté krásce je, bylo po vyznáních lásky. Dokonce na několik dalších let.

Osudové přijímačky

„Se svou ženou jsem začal chodit už na škole,“ říkával vždycky Josef Zíma. Jak vyplývá z předešlých řádek, nemyslel tím obecní či základní školu, ale slavnou DAMU. Žena jeho života se tam ucházela o místo studentky ve chvíli, kdy v přijímací komisi seděl za studenty i její budoucí muž.

Tak co, vezmou mě?

O pár desítek minut později jste je mohli zahlédnout při důvěrném rozhovoru na chodbě školy. Zvědavá Eva se z Josefa pokoušela vyrazit informaci, jak vlastně její

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře