Staré dobré časy

Když si princ Radovan okatou Káču vzal

Staré dobré časy

Český Ivánek nosil po kapsách sladkosti pro českou Nastěnku

Mohl mít tolik žen a on si hned vybere jen jednu a šmytec. Řeč je o herci a zpěvákovi Josefu Zímovi, který většinu života strávil s atraktivní herečkou Evou Klepáčovou. Svou láskou na celý život.

Poprvé se potkali v době, kdy bylo půvabné slečně Evě krásných patnáct let. Rodinná legenda praví, že Josef tenkrát dorazil s partou kamarádů do kavárny ve stejnou dobu, kdy tam zašla i Eva s kámoškami. „To je ale hezká holka, ta by se mi líbila,“ svěřil se prý tehdy svým kumpánům. Jenže když se dozvěděl, kolik té okaté krásce je, bylo po vyznáních lásky. Dokonce na několik dalších let.

Osudové přijímačky

„Se svou ženou jsem začal chodit už na škole,“ říkával vždycky Josef Zíma. Jak vyplývá z předešlých řádek, nemyslel tím obecní či základní školu, ale slavnou DAMU. Žena jeho života se tam ucházela o

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden