Koho svádí sexy rebelka ze Slunečné?

Seriálová hvězda a neúnavná svůdkyně ze Slunečné si jde tvrdě za svým a její ohnivé vlasy a temperament působí na chlapy jako magnet!

Je to typická mladá herečka, která přišla do metropole za úspěchem. Denisa Nesvačilová (29) je pro role ochotna udělat hodně a všeho, co ji drží zpátky, se s hravostí zbaví. Z mladých svůdných „královen“ ve Slunečné má možná nejostřejší lokty a nejvíc odvahy. Uspěje?

Zpětně to vypadá, že to možná ani vydržet nemohlo. A vztah herečky Denisy Nesvačilové (29) a zpěváka a kytaristy Jana Melíška (35), působícího v bigbítové skupině Th!s jako zpěvák a kytarista pod jménem Johnny Vokál, sice nepřežil jako mnohé jiné koronavirovou krizi, ale rozklížilo ho něco úplně jiného.

Oba měli o budoucnosti naprosto rozdílné představy, které mělo jako kompromis usmířit bydlení ve zchátralé chatě na kraji Prahy, kterou zdědila po dědečkovi a již se snažili opravit.

Ale nakonec nepomohlo ani to, po tříletém chození se rozešli. Podle některých známek muzikant byl spíš samá sranda a k dílu se příliš neměl, ani když na

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden