Koho svádí sexy rebelka ze Slunečné?

Seriálová hvězda a neúnavná svůdkyně ze Slunečné si jde tvrdě za svým a její ohnivé vlasy a temperament působí na chlapy jako magnet!

Je to typická mladá herečka, která přišla do metropole za úspěchem. Denisa Nesvačilová (29) je pro role ochotna udělat hodně a všeho, co ji drží zpátky, se s hravostí zbaví. Z mladých svůdných „královen“ ve Slunečné má možná nejostřejší lokty a nejvíc odvahy. Uspěje?

Zpětně to vypadá, že to možná ani vydržet nemohlo. A vztah herečky Denisy Nesvačilové (29) a zpěváka a kytaristy Jana Melíška (35), působícího v bigbítové skupině Th!s jako zpěvák a kytarista pod jménem Johnny Vokál, sice nepřežil jako mnohé jiné koronavirovou krizi, ale rozklížilo ho něco úplně jiného.

Oba měli o budoucnosti naprosto rozdílné představy, které mělo jako kompromis usmířit bydlení ve zchátralé chatě na kraji Prahy, kterou zdědila po dědečkovi a již se snažili opravit.

Ale nakonec nepomohlo ani to, po tříletém chození se rozešli. Podle některých známek muzikant byl spíš samá sranda a k dílu se příliš neměl, ani když na

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře