Můj čas na kafíčko

Kohoutová čeká své druhé dítě. Ale s kým?

Půvabná herečka ze seriálu Jedna rodina Berenika Kohoutová (33) nedávno prostřednictvím videoklipu na sociálních sítích oznámila, že čeká druhé dítě. Herečka by za sebou měla mít už několik měsíců těhotenství, a dítě tak nejspíš přijde na svět ještě v letošním roce.


Kdo je vlastně otec?


Dodnes se ale neví, kdo je jeho otcem. Společně s manželem, reklamním textařem Kryštofem Kubínem (38), totiž v posledních měsících měli prožívat velkou krizi, která vyvrcholila ošklivou hádkou na veřejnosti. Je snad možné, že dítě čeká s novým partnerem, kterého ještě světu nepředstavila?


Kryštof Kubín (38).

Hádky na denním pořádku?

Jsou tomu jen tři měsíce, co se Kohoutová svěřila na sociálních sítích, že se s manželem opravdu ošklivě pohádala. Stalo se tak v době, kdy zrovna šli s dcerou Lolou (4) na procházku, poté lanovkou na Petřín, kde právě vypukla hádka.

„Celej den jsme se dost hádali,“ přiznala herečka. Sama si ale stojí za tím, že i když u divoké přestřelky byla dcera, není to nic špatného.  

Poněkud zvláštní ospravedlnění

„Někde jsem četla, že vašemu dítěti nevadí, když se před ním pohádáte. Důležité ale je, aby vidělo, že se pak umíte usmířit,“ snažila se omluvit bouřlivou scénku, kterou s manželem na veřejnosti předvedli. Herečka od té doby o Kubínovi moc nemluvila, ani když se chlubila radostnou novinkou o těhotenství.

Na druhou stranu je ale nepravděpodobné, že by dítě čekala s někým jiným. I když se prý hádají, stále v jejich vztahu převažují zamilované chvíle. Klidně je tak možné, že dítě zplodili během nějakého vášnivého usmiřování.

Zachrání další dítě manželství?

Ve finále to navíc jejich manželství může dodat nový náboj. Oba si uvědomí, že nejdůležitější je, aby se měli nejlépe jako rodina a nějaká ta hádka jednoduše čas od času přijde. O Kohoutové se navíc ví, že si druhé dítě přála a otevřeně o tom mluvila.

O tom, že by ráda založila rodinu, dokonce mluvila i během svého prvního manželství s o šestnáct let starším producentem Pavlem Čechákem (49), bývalým manželem herečky Tatiany Dykové (45).

Každý asi čekal něco jiného

S Čechákem to ale Kohoutové nevyšlo a po dvou letech se rozvedli. Snad tak druhé manželství vydrží mnoho let a stále v něm budou převažovat zamilované a příjemné chvíle. Druhé dítě k tomu může výrazně přispět.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden