Můj kousek štěstí

Utíká Kuchařová z Česka za milencem?

Ondřej byl podle ní toxický člověk, doufejme, že její nový přítel bude mít vlastnosti opačné...

Bere nohy na ramena, v Česku už ji uvidíme jen velmi málo. Takové informace se v poslední době šíří zákulisím českého showbyznysu. Je v tom prý chlap, ale i jeden možný problém.

Stále krásná modelka podle některých informací nemá tolik práce poté, co se nedávno Miss World stala další půvabná Češka Krystyna Pyszková (25). Říká se, že některé firmy dávají mladší konkurentce Taťány Kuchařové (36) přednost.

V souvislosti s Kuchařovou se v každém případě stále častěji spekuluje, že chce dát rodné hroudě vale a většinu roku trávit v zahraničí. Prim má v těchto jejích úvahách hrát muž, se kterým prý bývalá světová královna krásy už nějakou dobu randí.

Nedávno se povídalo o tom, že má blízko k tanečníkovi Michaelu Petrovi (44), s nímž vyrazila na ples. Podle všeho to je však nejspíše jen její dobrý kamarád než možný partner.

Mluví se o tom, že lásku našla až v dalekém New Yorku a někteří lidé potvrdili, že je to vážné. Pak by i její případný odchod z České republiky dával logiku. Navíc není žádným tajemstvím, že to Kuchařová v New Yorku dobře zná, nějakou dobu tam žila, má tam kontakty i přátele.

Nazývá ho dokonce druhým domovem. A co si budeme povídat, doma v Česku má neustále „na talíři“ rozvod s Ondřejem Brzobohatým (41). Navíc chtě nechtě musí sledovat svoji následovnici po jeho boku Danielu Brzobohatou (45).

Nechat i tohle za sebou by nemuselo být od věci. Objevily se také informace, že by už ráda založila rodinu. A není snad nikdo, kdo by jí štěstí v podobě nového partnera a kupy dětí nepřál.

O jejím údajném partnerovi toho sice zatím prosáklo jen minimálně, ale má jít o staršího chlapíka, který má dobré jméno v módní branži. Některé zprávy se o něm zmiňují jako o velmi šarmantním gentlemanovi, který ví, jak se k ženě chovat.

Před časem se Kuchařová nechala slyšet, že by si přála někoho milého, inteligentního, úspěšného, a aby s ní nesoupeřil a dal jí svobodu. Je tedy možné, že se konečně dočkala.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden