Můj kousek štěstí

Konec Borhyové na Nově a stěhování?

Společné bydlení je jedna věc, ale posouvat to dál? Moderátorka o tom nechce ani slyšet!

Do společnosti spolu sice nechodí, lásku ale neskrývají. Svědčí o tom i důležitý krok, který udělali. Společné bydlení je velký závazek. Jenomže s tím souvisí celá řada otázek.

Moderátorka Lucie Borhyová (44) má zázemí v Praze, její partner, právník Michal Smečka (34) je Brňák. Bydlí spolu v hlavním městě, což je ale podle některých jejich známých častým důvodem k výměně názorů. Smečka by si prý přál, aby žili v Brně.

Má ji přemlouvat, aby se tam nastěhovali, o čemž však blondýnka zatím nechce ani slyšet. V Praze má práci. Tedy alespoň zatím. Objevily se spekulace, že by se měl blížit její konec v televizním zpravodajství.

Potom, co s Reyem Korantengem (48) předvedli v rámci silvestrovského pořadu, kdy dost trapně sehráli její únos, jí řada diváků stále nemůže přijít na jméno. Objevují se dokonce i dohady, že odejde sama. Zdánlivě by tak nemuselo nic bránit tomu, aby se pár přesunul do moravské metropole.

Tím spíš, že sama Lucie přiznala, že má v Brně stále více pracovních nabídek. Jenže je tu další háček. Už teď pár jezdí za jeho rodinou docela často.

Smečka má s rodiči evidentně dobré vztahy. Přesto může Borhyovou potenciální tchyně za zády dost děsit. Občas je to fajn, ale kdyby v Brně bydleli, asi by se to zásadně změnilo.

Mohla by ji také tlačit do svatby. I v tomto ohledu je ale moderátorka zdrženlivá. Vztahy s golfistou Alanem Babickým (56), hoteliérem Nikem Papadakisem (44) ani s moderátorem Michalem Hrdličkou (34) nedopadly dobře.

Naštěstí žádná svatba, tedy žádný rozvod. Otázka je, co se stane, když jí dá Smečka nůž na krk a bude si muset vybrat. Buď veselka, nebo rozchod. V její situaci těžká volba.

Musí si dobře uvědomovat, že její partner může chtít dítě. Něco se mezi nimi nevydaří a on jí vyčte, že kvůli ní zahodil šanci na vlastního potomka. No, není jí co závidět.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden