Konec Borhyové na Nově a stěhování?

Společné bydlení je jedna věc, ale posouvat to dál? Moderátorka o tom nechce ani slyšet!

Do společnosti spolu sice nechodí, lásku ale neskrývají. Svědčí o tom i důležitý krok, který udělali. Společné bydlení je velký závazek. Jenomže s tím souvisí celá řada otázek.

Moderátorka Lucie Borhyová (44) má zázemí v Praze, její partner, právník Michal Smečka (34) je Brňák. Bydlí spolu v hlavním městě, což je ale podle některých jejich známých častým důvodem k výměně názorů. Smečka by si prý přál, aby žili v Brně.

Má ji přemlouvat, aby se tam nastěhovali, o čemž však blondýnka zatím nechce ani slyšet. V Praze má práci. Tedy alespoň zatím. Objevily se spekulace, že by se měl blížit její konec v televizním zpravodajství.

Potom, co s Reyem Korantengem (48) předvedli v rámci silvestrovského pořadu, kdy dost trapně sehráli její únos, jí řada diváků stále nemůže přijít na jméno. Objevují se dokonce i dohady, že odejde sama. Zdánlivě by tak nemuselo nic bránit tomu, aby se pár přesunul do moravské metropole.

Tím spíš, že sama Lucie přiznala, že má v Brně stále více pracovních nabídek. Jenže je tu další háček. Už teď pár jezdí za jeho rodinou docela často.

Smečka má s rodiči evidentně dobré vztahy. Přesto může Borhyovou potenciální tchyně za zády dost děsit. Občas je to fajn, ale kdyby v Brně bydleli, asi by se to zásadně změnilo.

Mohla by ji také tlačit do svatby. I v tomto ohledu je ale moderátorka zdrženlivá. Vztahy s golfistou Alanem Babickým (56), hoteliérem Nikem Papadakisem (44) ani s moderátorem Michalem Hrdličkou (34) nedopadly dobře.

Naštěstí žádná svatba, tedy žádný rozvod. Otázka je, co se stane, když jí dá Smečka nůž na krk a bude si muset vybrat. Buď veselka, nebo rozchod. V její situaci těžká volba.

Musí si dobře uvědomovat, že její partner může chtít dítě. Něco se mezi nimi nevydaří a on jí vyčte, že kvůli ní zahodil šanci na vlastního potomka. No, není jí co závidět.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden