Konkurz na chlapa? Nebyl potřeba

Cílevědomý Pagáč. Od svých osmi let měl plán, jak uhnat pohlednou Solaříkovou.

Herečka Patricie Pagáčová (34) je tak trochu zvláštní. Nikdy nechtěla být herečkou, a proto má maturitu z účetnictví. Zasnoubila se na státní svátek a při svatbě v lese si vzala muže, který po ní touží od svých osmi let. Tibora Pagáče (30).

O mužích tvrdí, že si s jejich výběrem nikdy nedělala těžkou hlavu. „Prostě nějaký vstoupil do mého života a buď to pasovalo, nebo ne.“ Není asi náhoda, že toho osudového potkala v práci – když přišla na natáčení do hudební televize Óčko, kde Tibor Pagáč (30) působil jako dramaturg.

On byl zadaný, ona čerstvě rozešlá. S úsměvem přiznává, že si ho sice napoprvé všimla, ale na vztah neměla ani pomyšlení. A že si tudíž spolu něco začali, až když

Zbývá vám 75% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden