Krásná fakturantka to přes Playboy vzala až do Hollywoodu

Kde jste mohli potkat Paula Newmana a Roberta Redforda? Na večírku pořádaném krásnou paní prezidentovou.

Když už české ženy řeknou o kolegyni, že takové poprsí by žádný plastický chirurg nedokázal vytvarovat, to už musí být. Stalo se to první české sexbombě, Olze Schoberové (80).

Na vlastní kůži prožila nefalšovaný americký sen. Začal v okamžiku, kdy nastoupila jako fakturantka do továrny na výrobu žárovek. Řečeno tehdejší mluvou, v typicky ženském kolektivu zdejší účtárny nebyla zrovna oblíbená. To, že jí kolegyně přezdívaly „rozdrápané povětří“ podle tehdy populárního rozcuchaného účesu, byla ještě úplná prkotina.

Zůstala před nimi jenom v kalhotkách

Účty si s nimi okouzlující mladá dáma vyrovnala ve chvíli, kdy se rozhodla, že si přímo v účtárně vyzkouší své nové kalhotky. V okamžiku, kdy se před očima nevěřícně zírajících žen objevila

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden