Krásná kolegyně z něho udělala velkého paroháče

Za sličnou ženou se vždy rád otočil, přestože byl šťastně ženatý. Předtím ale prožil vztah, který pro Michala Pavlatu neskončil vůbec slavně.

Poté, co MICHALU PAVLATOVI (†71) zemřela milovaná manželka EVA SVOBODOVÁ, nebylo to už ono. Bylo to o to horší, že nikdy neměl ani žádné potomky.

Jestli někomu náleží přízvisko král českého dabingu, pak určitě Michalu Pavlatovi (†71). Svůj nezaměnitelný a krásný hlas propůjčil více než čtyřem tisícovkám postav v zahraničních filmech a seriálech a uplatnění našel také v rozhlase.

Méně už jsme ho vídali v televizi a ve filmech, diváci ho však dobře znali a měli rádi jeho břitký a inteligentní humor, který Michal využil i jako autor vynikajících novinových sloupků.

Znali ho i čtenáři deníku Sport, kam zase přispíval svými fotbalovými postřehy. K práci s rodným jazykem, a také k hudbě, měl stejný talent jako k herectví, takže psával i písňové texty, třeba pro

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden