Květa Fialová se smrti nebojí, věří, že znovu potká lidi, kteří jí byli blízcí!

„Cítím se jako motýl. Ani když mi není dobře, neopouštím svůj svět.“

Život velké herečky Květy Fialové (†88) byl poznamenán krutým zážitkem v době dospívání. Přesto celý život neztrácela pozitivní pohled na svět. Nyní už se od nás ale bohužel začala svojí myslí vzdalovat.

Ze Slovenska, kde se narodila, se musela kvůli začátku druhé světové války Květa Fialová s rodiči odstěhovat. Otec byl legionář z Ruska, matka výtvarnice a sochařka, ve fašistickém státě tudíž nežádoucí osoby. Rodina přišla o veškerý majetek. Ještě horší zážitek než vytržení z domova ale čekal budoucí herečku na konci války v Čechách.

Násilníky před ní zastřelili!

Květě bylo pouhých čtrnáct let, když jí v Borohrádku ve východních Čechách s pistolí u hlavy zneužili dva vojáci Rudé armády. Viděla sice na vlastní oči, jak si hned svůj ohavný zločin odpykali - byli zastřeleni přímo před ní - ale od té doby už nikdy nezískala

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden