Kvůli Barbře Streisand nesměl domů

Ze slavných milenek mohl sestavit velký harém. Opravdu ovšem miloval jedinou ženu.

Jeho matka prý hrávala karty s egyptským a súdánským králem Faroukem. A Omar Sharif se zjevně pomamil. Nejenom tím, že prohrál v kartách, co se dalo. Ale celý život měl dvorní manýry. Počet jeho milenek by mu mohl závidět nejeden šejk.  

Narodil se jako Michel Demitri Shalhoub do rodiny obchodníka se dřevem, který pohádkově zbohatl tím, že z ostnatého drátu, který po druhé světové válce v Egyptě zbyl po britské armádě, vyráběl hřebíky.

Matka nosila královi štěstí

Maminka byla v domácnosti a měla tak dostatek času, aby se vypracovala na dokonalou hostitelku. Do jejich domu v luxusní části Káhiry docházeli na její vyhlášené večírky členové tamní smetánky.

„Matka hrávala karty s králem Faroukem,“ vysvětloval vznik své celoživotní závislosti později herec. „Říkal, že mu

Zbývá vám 79% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden