Kvůli komu se Stašová vzdala luxusního domova?

Z teplého a pohodlného bytečku v pražských Záběhlicích do malé chatky. Tak toho se dočkala od svých vlastních synů Marka Ciccottiho (31) a Vojtěcha Skřípala (23) oblíbená česká herečka Simona Stašová (62).

„Ano, odstěhovala jsem se do takový chajdičky. Jeden byt jsem přenechala Vojtíkovi, který tam žije se svou slečnou, a ten druhý Markovi,“ přiznala Simona. Život ve městě tak vyměnila za venkovský styl v malé chatové oblasti v Křeslicích na jihovýchodě Prahy. Druhý z bytů pro staršího syna měl být původně pro jejího nemocného tátu Břetislava Staše (89), který žil donedávna v Ostravě. Jenže po jeho náhlém kolapsu v loňském roce si ho Simona přestěhovala blíž, aby ho měla v dojezdové vzdálenosti. Teď ale nastala další škatulata. S dospělými syny, jak Simona tvrdí, se už navíc skoro nevídá. Je to kvůli tomu, že už oba dostali, co chtěli, a maminku teď hodili přes palubu?

Vynahrazuje si chybějící mužskou náruč?

Nemá kamarádky?

Známá herečka se ale nemůže ani vyplakat na rameni jedné z nejlepších kamarádek. Přiznala totiž, že mezi vrstevnicemi zrovna moc přítelkyň ne má. „Však si všimněte, že hraju většinou jen s mužskými. Vždycky jsem si s nimi víc rozuměla. Nevěřím na pevné ženské přátelství,“ nechala se slyšet Simona. Není divu, že se čas od času upne na kolegu. Jako třeba při křtu knihy na Miroslava Táborského (58), k němuž se po pár skleničkách vína měla, a dokonce ho i líbala. Nakonec vše završila tím, že si sedla za volant a snažila se neobratně vycouvat.

Dělá jí ze života peklo

Jediný, kdo tak Simoně zbyl, je její malá fenka Pepina, kříženec yorkšíra. Ta jí ale občas dává zabrat. Nejen, že ji Simona musí brát všude s sebou, nosit ji v náručí a rozmazlovat plnou taškou dobrot, speciálních deček a záchodků, ale ještě ji ruší během představení štěkáním ze šatny. I přesto by ji už ale za nic nedala. Má ji totiž z útulku od jejích tří měsíců, a kdyby se někdo ozval, že ji chce, koupí mu prý raději jiného.

reklama
reklama

Komentáře