Kvůli práci riskuje své zdraví

Petr Rychlý (50)

Herci Petrovi Rychlému (50) už je padesát, pracovní tempo, ve kterém žije, by však sedělo spíše na mladíka kolem dvacítky. Nejen, že jako gynekolog Čestmír Mázl pořád ordinuje v nekonečné Ordinaci, před časem se dokonce pustil do odvážného projektu s názvem Tvoje Tvář má známý hlas. Příprava a natáčení nákladné televizní show, která vyžaduje náročnou fyzickou přípravu, je však pro všechny, kteří se jí účastní, neskutečně vyčerpávající. A pro Petra Rychlého obzvlášť. Patří totiž mezi nejstarší účastníky a sám dokonce prozradil, že do „ toho radši neměl vůbec lézt."

Totální vyčerpání

„Nevím, jestli jsem nadšenej. Je to sestříhaný tak, aby to vypadalo jako jeden velkej mejdan, ale přišel pátý týden a hlava už mi to nebere. Myslím si, že byla chyba, když jsem přijímal nabídku do této soutěže. Měl jsem se podívat do občanky,“ říká nyní herec, bavič a moderátor, který je na pokraji sil. Vždyť doslova poletuje mezi Novou a Divadlem na Fidlovačce a Na Vinohradech, kde také hraje. Proč? Za vším jsou zřejmě peníze. Rychlý sice vydělává sta tisíce, sta tisíce však také splácí. Bance totiž dluží několik splátek za nevydařené podnikání své ženy s italskou módou. „ Finančně jsme tak trochu rozklížení, ale tak to je,“ sdělil herec ke svému dluhu, ke kterému se ještě přidružila pětimilionová hypotéka za luxusní vilu v Kostelci u Křížku, kde se svou rodinou žije.

Jeho žena nepracuje

Blaho rodiny je však pro oblíbeného herce nejdůležitější, snad proto neváhá obětovat čas i své zdraví. Jeho žena Jana Rychlá (46) do práce nemusí. Do společné domácnosti nepřispívá a po boku své televizní hvězdy si dopřává veškerého luxusu, který jí manžel servíruje. Jen pro zábavu vede dětské tenisové tréninky, ovšem pouze jako dobrovolnice. Její muž přitom doslova padá na ústa a málem přitom zapomíná, že nedávno prodělal infarkt a náročnou operaci srdce. Jen aby se podobná situace neopakovala!

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden