Kvůli špatnému partnerovi padla Whitney Houston na úplné dno!

V poslední fázi kariéry ztrácela hlas i paměť!

Americká zpěvačka a herečka Whitney Houston (+48) je důkazem toho, jak snadno lze ztratit vše, co člověk získá tvrdou prací. Stala se mimořádně úspěšnou a pak následoval strmý pád a předčasný konec.

Spousta hudebníků svůj talent zdědí po někom z rodičů. Whitney Houston v tomhle směru nebyla výjimkou. U ní to konkrétně byla maminka, která se zpěvu věnovala profesionálně. Nějaký čas dělala jeden z doprovodných hlasů i slavnému Elvisi Presleymu (+42).

Objevili ji v nočním baru!

Whitney byla nejen nadaná, ale také atraktivní a dokázala toho využít už v mládí. Stejně jako mnoho jiných dívek, které příroda obdařila dobrým vzhledem, pracovala jako modelka. Dotáhla to v tomto směru dost daleko, byla jednou z prvních úspěšných modelek tmavé pleti.

Přivydělávala si zpěvem v nočních barech. Jednalo se tehdy

Zbývá vám 77% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden