Moje sladké tajemství

Lamač ženských srdcí, který dokázal pobláznit i hvězdy

Moje sladké tajemství

Jeho sexuální apetit byl nevídaný. A postel stále plná...

Nebylo snad ženy, které by se z něj nerozklepala kolena. Frank Sinatra (†82) byl výjimečný zpěvák a výjimečné měl i osobní kouzlo. Jeho postelí prošla pěkná řádka slavných krásek. Co ale vyloženě nesnášel, bylo, když se mu samy nabízely a byly hloupé.

Italskou horkokrevnost, kterou zdědil po svých rodičích, v sobě zkrátka nezapřel. Vždycky se mu líbily krásné ženy a vlastně si ani nepředstavoval nic jiného, než že je bude neustále nahánět. Frank Sinatra (†82) pracoval v kanceláři a to, že by se mohl jednou živit hudbou, ho ani nenapadlo.

Až když jednou slyšel jednu z písní Binga Crosbyho (†74), došlo mu, že právě hudba bude pro něj to pravé ořechové. Nejenže měl hlas, překypoval také charismatem, a pro

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden