Můj kousek štěstí

Láska, která má budoucnost!

O svém vztahu Eva odmítá mluvit, zřejmě nechce nic zakřiknout

Hvězda seriálu Slunečná Eva Decastelo (44) a Tomáš Třeštík (44) už jsou, zdá se, oficiálně pár.

Chlubí se společnými fotkami a brunetka zjevně zapadla i do fotografovy rodiny. A co bude dál? Nabízí se romantické zásnuby, spontánní veselka, nebo dokonce společný potomek.

Inspirace?

Eva je ale stále ženou scenáristy René Decastela (49), s nímž má dvě děti. Tomáš je, podle všeho, ještě ženatý se spisovatelkou Radkou Třeštíkovou (41), s níž má taktéž dceru a syna. Dohromady tedy čtyři potomci, to se zdá být dost.

Přesto je možné, že se budou snažit svůj čerst­vý vztah upevnit právě další ratolestí. Podívejme se třeba, jakou rychlostí to vzala hereččina kamarádka Agáta Hanychová (37). Než se svět vzpamatoval, že randí s Jaromírem Soukupem (53), už je dítě na cestě.

Tomášova matka, režisérka Helena Třeštíková, může být s novou snachou spokojena.

Eva by se tedy mohla inspirovat. Je ale třeba si uvědomit, že biologické hodiny jsou neúprosné a vzhledem k jejímu ročníku narození by stálo za zvážení, zda by případné těhotenství nebyl velký risk. Na druhou stranu, mít dítě v pokročilejším věku není tabu, vždyť například Bára Basiková (59) přivedla na svět syna, když jí bylo šestačtyřicet, a rozhodně v našem showbyznysu není jedinou starší maminkou.

Nejdřív rozvod

Decastelo s Třeštíkem budou tedy muset zvážit všechna pro a proti, nejprve ale bude stačit, když ukončí svá předchozí manželství. V případě Evy by to neměl být problém, manžel René už se nosí po boku jiné ženy.

Otázkou ale je, zda by hladce šel i rozvod Třeštíkových. Rozešli se už loni na zjara, rozvod ale zjevně stále neřeší. Doufá snad Radka, že se Tomáš vrátí?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden