Můj kousek štěstí

Leoš Mareš: Lehce vydělané peníze aneb S Leošem v posteli

Máte finanční problémy? Pak vás bude zajímat, jak snadno si vydělává dnes už nepříliš úspěšný moderátor Leoš Mareš (40). Ačkoli pozici moderátorské jedničky ztratil, přesto se na něho peníze sypou jako podzimní listí.

Stačí zalehnout do postele a vyfotografovat se. Nevěříte? Leoš přišel na chuť sociálním sítím a zjistil, že tímto způsobem lze získat velké peníze s minimem práce či zcela bez ní. Spolupracuje s obřími firmami a za fotografie či videa od nich dostává peníze, o kterých může běžný smrtelník jen tiše snít.

Nechal se slyšet, že ležet v posteli, vyfotografovat se a dostat šedesát tisíc korun, to je přece neskutečně lákavé. Klienti jsou s ním tak spokojení, že se předhánějí, kdo Leošovi zaplatí víc. Ležet a inkasovat ročně miliony, to se podaří málokomu.

Prospěch z nich má vedle Mareše také módní redaktorka Monika Koblížková (35). Ulovila zlatou rybku anebo, chcete-li, slepici snášející zlatá vejce. Nedávno prohlásila, že vede nádherný život, který by si přála žít každá žena… Teorii, že jde jen po penězích, striktně odmítá.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden