Libuše Šafránková kdysi ukázala prstem na Josefa Abrháma a řekla: toho si vezmu!

V poslední době se celý národ bál o zdraví své milované herečky!

Je jen málo hereckých párů, které by byly tak moc oblíbené, jako Josef Abrhám (80) a Libuše Šafránková (67). Jsou spolu už opravdu hodně dlouho a jejich popularita za tu dobu nijak neklesla. A stejně tak pevně drží i jejich vztah, plný vzájemné úcty a podpory.

Když přišla Libuše Šafránková v první polovině 70. let do Prahy, měla velké štěstí. Dostala angažmá ve vynikajícím divadle - v Činoherním klubu. A právě tady si našla i svého osudového životního partnera.

Okamžitě zaujali jeden druhého

Josef Abrhám byl Moravák jako ona (pochází z Kunovic), o třináct let starší a v uvedené době i zadaný. Měl vztah se zpěvačkou Naďou Urbánkovou (81). Ta si dokonce přála mít s ním dítě, ale to Josef zatím

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden