Lucie Borhyová : Doplatí neblaze na svou důvěřivost?

Zřejmě se ještě mnohokrát spálí

Blonďatá moderátorka sama o sobě říká, že se snaží na všem vždy vidět jen to nejlepší. To bohužel platí i o lidech. LUCIE BORHYOVÁ (39) nechce věřit, že by byl někdo schopný ji zneužít nebo jí ublížit. Jenže se plete!

Je krásná, bohatá a muži se na ni lepí doslova jako vosy na bonbon. A mnohdy se neštítí opravdu ničeho jen proto, aby se vloudili do její přízně nebo alespoň na chvíli do její blízkosti. Pod záminkou štědrých sponzorských darů pro společnost Borhyové, která pomáhá nedonošeným dětem, si s moderátorkou sjednávají schůzky. Jenže místo pomoci prahnou jen po tom, aby se mohli vedle smyslné krásky ukázat a zkusit ji svést. Sama Lucie si už pomalu začíná uvědomovat, že za řadou schůzek nestál zájem pomoci její nadaci, ale zájem o ni.

Vtírají se jí do přízně

Ačkoli se jí to pochopitelně ani trochu nelíbí, je do jisté míry zahnána do slepé uličky. „Pokud chcete peníze, musíte oslovovat sami a chodit na schůzky,“ vysvětluje moderátorka s tím, že za vámi obvykle nikdo sám nepřijde a nestrká vám peníze do kapes. Když pomineme nevhodnost toho, že se někdo pod záminkou pomoci vetře do společnosti moderátorky, je tu také otázka času. Lucie má dvě malé děti, svou práci a řadu dalších povinností. Přesto nechce nadaci zanedbávat a obětuje jí spoustu času, kterého opravdu nemá nazbyt. Jak sama přiznala, má pochopitelně pomocníky z řad kolegů, kteří jí pomáhají a chodí na schůzky s klienty také.

Říká si o to sama?

Moderátorka se i přesto snaží na většinu schůzek přijít také. „První setkání třeba udělám já a pak už pokračují spolupracovníci,“ vysvětluje. Důvodem je prý kromě jiného i to, že na muže Borhyová funguje jako magnet, a když se na schůzce ukáže, snáz je pak přesvědčí ke spolupráci. Háček ovšem může být v tom, že Lucie je sama o sobě nejen velmi atraktivní, ale také přívětivá a milá, což si může řada pánů vyložit docela jinak. Její chování pak v nich probouzí postranní úmysly a schůzky charitativního rázu využívají k tomu, aby se s blondýnkou blíže seznámili.

Nemravné návrhy

To se pak ale Lucie nemůže divit, že ji muži chtějí svést a dávají jí nemravné návrhy. Uvědomuje si třeba, že by pro ni mohli být někteří z nich i nebezpeční? Ne každý je zvyklý na odmítnutí a pro mnohé není ne odpověď. Moderátorka sice tvrdí, že s kolegy musí každého zájemce prověřovat, přesto není pochyb o tom, že se záměrně vy- stavuje nebezpe- čí. Nezbývá než doufat, že Borhyová dříve či později na svou důvěřivost a naivitu nedoplatí!.

reklama
reklama