Luboš Veselý má slabost pro herečky

Současnou partnerku by nevyměnil ani za nic.

Herec LUBOŠ VESELÝ (61) se proslavil hlavně jako seriálový herec. Málokdo o něm ale ví, že byl také prvním manželem jedné slavné bavičky a herečky. Dnes je ale šťastně zadaný a neměnil by, i když si s partnerkou občas lezou na nervy.

Na televizních obrazovkách se objevuje už dlouhá léta, diváci ho ale významně zaznamenali až v roce 2007, kdy si zahrál v seriálu Světla pasáže. Luboš Veselý (61) na sebe rovněž upozornil nekonečným seriálem Ulice nebo rolí homosexuálního profesora v minisérii Herec. A práce se mu jenom hrne, charisma mu totiž rozhodně nechybí.

Konzervatoř nedokončil

Narodil se v Chomutově, ale vyrůstal v Ostrově nad Ohří. Právě zde také chodil do literárně-dramatického kroužku. Od roku 1977 studoval herectví na Pražské konzervatoři, ale studium

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden