Přijde Lucie Polišenská o chlapa?

Problémy narůstají

Vdala se! Ale odmítá ukázat manžela. Lucie Polišenská (37) , o níž se ještě donedávna psalo, že je sama jako kůl v plotě, je pěkná tajnůstkářka.

Hvězda seriálu ZOO se v tichosti provdala, a navíc koupila statek, kam pravidelně utíká. Před čím? Hovoří se o krizi v manželství.

Manžela, kterým má být podnikatel Roman Kolín, úzkostlivě tají. Skoro to vypadá, že se za něj stydí. Otázka je, proč by to dělala, kdyby šlo o slušného, nekonfliktního a milujícího chlapíka.

Všechny tajnosti dávají jen prostor dalším spekulacím, kterých už se rojí celá řada. O jejím muži se šíří zajímavé historky. Jedna například tvrdí, že byl na štíru se zákonem.

Jestli je na tom něco pravdy, nevíme. Pokud by se konečně rozhodla ukázat svého muže světu, jistě by tím všechny dohady utnula. To se ale zřejmě nestane.

V seriálu ZOO Lucii hraje mámu Pavla Tomicová. Ta jí o tom, jak rychle lze přijít o manžela, může hodně vyprávět.

Nechce s ní mít dítě?

A to údajně na jeho popud. „Můj manžel mi hlavně zakázal mluvit o tom, že mám manžela,“ přiznala, což zní všelijak. Podle některých zdrojů jsou manželé dlouhodobě rozhádaní.

Možná proto se pan manžel urputně drží stranou médií. Má tak předcházet propírání jejich problémů. Pokud je to pravda, tak bychom se nedivili, že herečka často uniká do „exilu“ na statek.

Největším problémem je údajně to, že manžel s ní momentálně nechce dítě. Přitom Polišenská se mnohokrát nechala slyšet, že by si miminko přála.

Může na něj zatlačit?

Nabízela by se v takovém případě jednoduchá možnost – partnera vyměnit. O tom ale prý nechce herečka asi slyšet. Proslýchá se, že se zaprvé nerada seznamuje s novými lidmi.

A zadruhé, když už si na někoho blízkého zvykne, podle všeho neumí takové spojení přetnout. To by mohlo být důvodem, proč by případně zůstávala v ne úplně harmonickém vztahu.

Faktem ale je, že jestli má mít dítě, moc dlouho už čekat nemůže. Ovšem když na manžela zatlačí příliš, ten se může sebrat a odejít. Herečka to nemá jednoduché.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden