Moje šťastná hvězda
Má strach vylézt z domu
Má strach vylézt z domu

Za žádnou cenu nechce onemocnět, a proto tráví většinu času doma. Moderátor KAREL ŠÍP (75) se zatím sice vyhnul obávanému koronaviru, ale nedostatek pohybu a čerstvého vzduchu jeho zdraví také zrovna neprospívá.

Oblíbený moderátor Karel Šíp (75), kterého můžete znát díky pořadu Všechnopárty, si své zdraví chrání jako oko v hlavě. Koneckonců, má jen jedno a nechce ho za žádnou cenu ohrozit. Momentálně se nejvíc bojí koronaviru, protože se nachází v rizikové skupině.

Doufá v lepší časy

Zpočátku byl neustále jen zavřený doma spolu s manželkou Ivou (45), ale přece jen se nemohl schovávat věčně. Měla to být právě jeho žena, která ho čas od času vytáhla alespoň na krátkou procházku kolem domu.

„Dělám každý den hodinové procházky a tak, ale to není žádná zábava. To člověk dělá jen kvůli zdraví. A jinak jsem doma s rodinou a čekám, kdy bude líp,“ přiznal před časem smutně Karel.

Na první pohled ho nepoznali

Na Silvestra měl Šíp vysílat speciální silvestrovský díl svého pořadu Všechnopárty. Zničehonic ale i to najednou zrušil. Mělo to být opět kvůli jeho strachu z koronaviru. Jeho fanoušky to dost zamrzelo, ale na jednu stranu ho chápali.

Když se však přednedávnem Karel po delší době ukázal na televizních obrazovkách, mnozí diváci o něj údajně začali mít obavy. Někteří ho totiž téměř nepoznali. Karel výrazně zhubl, vypadal starší, než ve skutečnosti je, a korunu tomu nasadil jeho oblek, který mu byl z neznámých důvodů minimálně o dvě čísla větší.

Radost mu dělá manželka

Strach a obavy se zřejmě podepsaly nejen na jeho váze, ale nejspíš i na psychice. Už by byl rád, aby se vše vrátilo do normálu a mohl moderovat akce a hrát v divadlech. Nad vodou ho ale drží jeho milovaná manželka Iva, která se snaží ho doma zaměstnávat, jak jen to jde. Karel díky ní přijde alespoň na jiné myšlenky.

Předchozí článek
Další článek
Související články
Ivana Gottová zuří! Karle, tohle ti neodpustím…
premium
Myslela si, že tohle zůstane navždy tajemstvím. Ivana Gottová (48) ale možná bude brzy společně s celou rodinou čelit kauze, které ještě nikdy nečelila. Povídá se, že se brzy odhalí jasné důkazy o tom, že Karel Gott (†80) měl syna! Dlouhé roky je bráno za fakt, že zesnulá hudební legenda Karel Gott (†80) přivedl na svět čtyři dcery. […]
Hodně zajímavou historku z minulosti odhalila exmodelka Agáta Hanychová (39). Ve svém internetovém pořadu prozradila, že měla pletky s legendárním hokejistou Jaromírem Jágrem (52)! Když jí bylo pouhých devatenáct let, pozvala ho do domu své maminky Veroniky Žilkové (62), protože neměl kde spát. „Spali jsme u Stropnického v pokoji a vyvrátili jsme mu dveře!“ uvedla Hanychová. O noční návštěvě […]
Ještě nedávno to vypadalo, že je herečka ze seriálu Jedna rodina maximálně šťastná. Petra Nesvačilová (38) se rozplývala, jak konečně našla toho pravého. Jenže uteklo pár měsíců, a podle mnohých se věci mají poněkud jinak. Zdá se, že se jí velmi zalíbila mateřská role a s partnerem Tomášem Vápeníkem (47), kterému porodila dceru Jasmínu Rikku (1), […]
Moderátorka Eva Perkausová (30) se nedávno svěřila, jak funguje její manželství s podnikatelem Ivanem Heckem (41). „Kdo nežárlí, ten nemiluje,“ je si jistá Perkausová. Těžko ale říct, jestli je v jejich vztahu žárlivost ještě v přiměřené míře. Moderátorka se totiž před čtyřmi lety přiznala, že svému manželovi kontroluje telefon. „Když mi napíše nějaký chlap, Ivanovi to logicky vadí, když jemu […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz