Můj čas na kafíčko
Přiznala milence i boj s drogami
Přiznala milence i boj s drogami

Na těžké životní období je sama. Krom Theodora (11), kterého má s bývalým partnerem Petrem Polákem (41), nemá teď doma zpěvačka Bára Basiková (57) žádného chlapa. Není se co divit, že se loni zhroutila, když přišla o práci a zůstala bez příjmu. Covidová pandemie ji totiž připravila nejen o práci, ale i o poslední lásku. A také o přátele, kteří zemřeli.

Bez půjček přátel by to nezvládla

Naštěstí ji ke konci roku nakopla soutěž Tvoje tvář má známý hlas, kde vysloveně excelovala. Byla to prý jedna z nejlepších profesních zkušeností, které zažila, i když pro ni některé „role“, jako třeba Karel Gott (†80), byly opravdu výzvou. A také to byla alespoň fi nanční injekce. „Bez půjček od přátel bych to nezvládla,“ přiznává Basiková, která ale není žádná křehulka.

Stejně jako se v první vlně postavila k nedostatku peněz čelem a šla dělat na poštu nebo pomáhala v domě seniorů i teď hledá novou cestu. „Byl to strašně smutný rok, takže teď hledám jinou práci,“ přiznává Bára. Při pohledu do budoucnosti je ale pesimistická: „Nevěřím, že se ke zpěvu brzy vrátím! A jsem přesvědčená, že všechna ta vládní opatření budou mít na společnost větší dopady než nemoc samotná.“

Nevěří expertům už jen pro rozdílné názory, které mezi nimi existují. „Samozřejmě se mohu mýlit, očkování ale nepodstoupím, zdá se mi to příliš velké riziko!“ A jak se zdá, našla se v psaní vlastního blogu. Jestli ji to do budoucna uživí, se uvidí.

Svým dvojčatům Anně a Marii (27) nechce viset na krku. Po třech manželstvích se do nového vztahu nehrne. Do vztahů šla vždy naplno, ale jak říká, všechny měly svou „dobu trvanlivosti“.

„Naštěstí mé rozvody neodnesly děti a na tom mi záleží nejvíce!“ Dcery a syn jsou pro ni vším a snažila se jim dopřát šťastné dětství. Sama takové ale bohužel neměla.

Ze závislosti se dokázala dostat

Rodiče se rozvedli a ona zůstala s matkou, která ji prý občas bila. A to i v době, když už měla zpěvačka za sebou první hudební úspěchy. „Od pěti let jsem věděla, že chci být zpěvačkou,“ říká. Podporoval ji hlavně dědeček.

Vždy se držela alternativního proudu, i když časem dělala kompromisy. V době, kdy měla vztah se ženatým Michalem Pavlíčkem (64), propadla ze zoufalství drogám.

Naštěstí abstinenční příznaky přišly rychle, stejně jako pomoc. Ze závislosti se dostala. Dnes už si prý dá maximálně marihuanu, na které nevidí nic špatného.

Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO se rozhodla, že své dceři Justýně splní k dosažení plnoletosti její velký sen a vezme ji do New Yorku. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby nepřibalila ještě bývalého muže Davida Drábka (54)! A současného manžela Rudolfa Merknera (51) nechala klidně doma. Že by došlo za velkou louží k velkolepému návratu? Zatímco […]
Do Karlových Varů dorazili letos také manželé Brzobohatí, kteří byli jako hrdličky! Daniela (45) s Ondřejem (41) neváhali a zatančili si hned první den uprostřed kolonády, kde nechyběly zamilované pohledy a vášnivé doteky. Dělá Ondřej Brzobohatý vše proto, aby si manželku udržel i bez dítěte? Po tom prý Daniela Brzobohatá touží z celého srdce, a proč manžel otálí, je zahaleno tajemstvím. […]
Není žádné tajemství, že herečka ze seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate (52) svádí nerovný souboj s roztroušenou sklerózou. Nyní se ale navíc ukázalo, že vážné zdravotní problémy má i její dcera Sadie (13). Trápí ji syndrom posturální ortostatické tachykardie, který je bohužel také nevyléčitelný. Nemoc způsobuje extrémní zúžení cév dolní části těla a ruku […]
Zdálo se, že je po dlouhé době konečně šťastná. Herečka ze seriálu Jedna rodina rozdávala úsměvy na všechny strany a spekulovalo se tedy o tom, zda náhodou neskrývá nového partnera. Pokud to tak bylo, tak už to nejspíš neplatí. Markéta Plánková (46) je podle všeho zase sama, údajný románek s tajemným ctitelem, se asi rozplynul jako pára […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz