Mami, tati, proč mi to pořád děláte?! Chlapům nevěří!

Zdravotní testy dopadly příznivě, což však nic nemění na tristní situaci v její rodině. Rýsuje se alespoň nějaký vztah, který by ji dostal z krize?

Již čtvrtým rokem sledujeme úspěšný boj herečky a zpěvačky Anny Slováčkové (25) s rakovinou prsu, který, jak se zdá, je teď vítězně dobojován. Co všechno přispělo k dramatu, které ale možná ani nemusela prožít? A dokáže znovu nastartovat svoji slibně rozjetou kariéru i po Ordinaci?

Konec listopadu znamenal pro mladou umělkyni obrovskou úlevu: chemoterapie přinesla výsledky, a po někdejším nádoru v prsu už není ani památky. To Annu Slováčkovou (25), které už slibně vyrašily vlasy a jejíž hrudník už zdobí nová ňadra, upravená plastickým chirurgem, staví před nové výzvy.

Ač samozřejmě bude muset chodit na preventivní prohlídky, zároveň před ní stojí otázka: Co dál – v práci a v životě? V práci je to víceméně jasné, Ordinace končí, a bude si hledat nový, pokud možno stejně vydatný zdroj příjmů, ideální by byl další seriál. Pokud se chce znovu etablovat jako zpěvačka, potřebuje nový repertoár a doprovodnou skupinu, natočit nové klipy, eventuálně se znovu prosadit v muzikálech.

V osobním životě to bude těžší. Ve svém luxusním mezonetu na pražských Vinohradech žije bez

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře