Mami, tati, proč mi to pořád děláte?! Chlapům nevěří!

Zdravotní testy dopadly příznivě, což však nic nemění na tristní situaci v její rodině. Rýsuje se alespoň nějaký vztah, který by ji dostal z krize?

Již čtvrtým rokem sledujeme úspěšný boj herečky a zpěvačky Anny Slováčkové (25) s rakovinou prsu, který, jak se zdá, je teď vítězně dobojován. Co všechno přispělo k dramatu, které ale možná ani nemusela prožít? A dokáže znovu nastartovat svoji slibně rozjetou kariéru i po Ordinaci?

Konec listopadu znamenal pro mladou umělkyni obrovskou úlevu: chemoterapie přinesla výsledky, a po někdejším nádoru v prsu už není ani památky. To Annu Slováčkovou (25), které už slibně vyrašily vlasy a jejíž hrudník už zdobí nová ňadra, upravená plastickým chirurgem, staví před nové výzvy.

Ač samozřejmě bude muset chodit na preventivní prohlídky, zároveň před ní stojí otázka: Co dál – v práci a v životě? V práci je to víceméně jasné, Ordinace končí, a bude si hledat nový, pokud možno stejně vydatný zdroj příjmů, ideální by byl další seriál. Pokud se chce znovu etablovat jako zpěvačka, potřebuje nový repertoár a doprovodnou skupinu, natočit nové klipy, eventuálně se znovu prosadit v muzikálech.

V osobním životě to bude těžší. Ve svém luxusním mezonetu na pražských Vinohradech žije bez

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden