Manžel už jí není dost dobrý?

Být jen doma s dítětem? Nikdy!

Herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová (32) ze seriálu Jedna rodina se nedávno psychicky zhroutila, protože si toho zkrátka naložila moc. Již několik let se snaží skloubit mateřství a svou pracovní kariéru, aniž by jedno či druhé musela šidit.

Práce by se nikdy nevzdala, otevřeně ale přiznává, že občas má problémy udržet všechno v rovnováze. Ve všem se totiž snaží být dokonalá. Přestože má zatím „jen jedno“ dítě, její tříletá Lola občas vydá za dvě, takže je to nápor na nervy i na fyzičku. Celé léto měla herečka navíc pracovní povinnosti a nestihla vyrazit na žádnou dovolenou.

Přesto si nepřeje nic měnit. Dokonce kdyby jí do toho prý manžel Kryštof Kubín (36) hodlal mluvit, udělala by s ním rázný proces. „Kdyby můj chlap řekl, že musím být doma s dítětem, a ještě by si dovolil o tom on sám rozhodovat, tak bych mu asi řekla, že teda budu sama s dítětem, ale bez něj,“ říká odhodlaně mladá herečka.

Dala tak jasně najevo, kdo má u nich doma poslední slovo. Situace by se však mohla velmi brzy změnit. Proslýchá se, že Kohoutová by ráda pořídila dceři nějakého toho sourozence. Se dvěma dětmi by už nejspíš přece jen musela některé své pracovní aktivity přehodnotit. Ať už si manžel říká, co chce.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden