Manželka Miloše Kopeckého kamarádila s jeho milenkami!

Musela se střídavě vyrovnávat nejen s jeho četnými nevěrami, ale také s jeho depresemi.

Oženil se v životě čtyřikrát, ale žen měl spoustu. Známý svůdník Miloš Kopecký (†73) byl nevěrný všem manželkám, i té poslední, Janě Kopecké (†80).

Čtvrtá žena Miloše Kopeckého (†73) se jmenovala Jana (†80) a stala se jedinou ženou, která s legendárním hercem vydržela tak dlouho. Byla o sedmnáct let mladší.

Její životní láskou byl tanec, od devíti let chodila do baletní přípravky Národního divadla. V dospělosti se pak stala profesionální tanečnicí. Diváci ji mohli vidět ve filmech, v televizi i na divadelních jevištích.

Tři krátká manželství

V době, kdy Miloš Kopecký poznal Janu, měl za sebou už tři neúspěšné manželské pokusy. Ten první trval krátce a jeho ženou se stala Stella Zázvorková (†83). Problémy s

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden