Návrat k uprchlíkovi?

Iveta je už dlouho kráskou v nesnázích, nový partner musí mít nervy ze železa a srdce ze zlata...

Rozvod s nevěrným manželem je pro zprávařku Ivetu Lutovskou (40) podle všeho peklo. Podnikatel Jaroslav Vít (46) ji údajně podváděl s Dominikou Kratinovou (30), dcerou herce Vladimíra Kratiny (71).

Od manžela odešla a stále spolu nedokážou najít společnou řeč, vyhrocený rozvod se táhne. V poslední době se ale zdá, že se věci obracejí k lepšímu. Našla si nového muže v podobě sympatického vdovce, otce dceřina kamaráda.

Vypadalo to sice, že chlapík, jehož totožnost modelka tají, nezvládl rozruch, který se kolem rozvádějící se blondýnky šíří, a ze vztahu vycouval, podle posledních informací se ale měli dát zase dohromady. Prý společně byli i na letní dovolené a Lutovská je zase šťastná.

Většina lidí jí lásku přeje. Vždyť s Vítem si během jedenáctiletého manželství užila své. Říká se, že ji podváděl i několik let. A co víc, když se provalil jeho poslední románek, začali vypadávat další kostlivci a šokovaná moderátorka prohlásila, že neví, s kým to vlastně celé ty roky žila.

Místo toho, aby se zachoval jako chlap, nechal ji se dvěma malými dětmi hledat si nové bydlení a sám zůstal v jejich domě. Lutovská přiznala, že je na pokraji sil. I kvůli tomu, že nemá moc peněz. Od Víta se prý pomoci nedočkala.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden