Moje šťastná hvězda

Manžel Zlatu Adamovskou ani nepolíbil

Neměl na ni čas!

Přestože je hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě ZLATA  ADAMOVSKÁ (57) už skoro tři roky šťastně vdaná za hereckého kolegu PETRA ŠTĚPÁNKA (67), letos musela První máj trávit úplně sama, zatímco ostatní oslavovali den lásky tradičními polibky pod rozkvetlou třešní.

Uznávaná herečka má přitom doma velkého romantika. „Je to krásný zvyk a snažím se ho dodržovat,“ prozrazuje Štěpánek s tím, že letos se v tento den vracel pozdě večer z divadelního zájezdu, a tak bohužel nestačil vzít svou milovanou na Petřín, jako to vždy dělává.

První květnový den je pro něj prý symbolem lásky a má ho mnohem raději než svatého Valentýna, tedy oficiální den zamilovaných. „Ten většinou ani neslavíme,“ přiznává. Protože mu ale romantické činy nejsou cizí, své ženě údajně dává lásku najevo velmi často a nepotřebuje k tomu vyhraněný den v kalendáři.

Jistě tak Petr ještě svůj „prohřešek“ napraví nějakým romantickým výletem, dovolenou nebo dobrou večeří. Umělci jsou totiž velkými gurmány a na vytříbené lahůdky si oba opravdu velmi potrpí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden