Manželství Ivety Bartošové s Jiřím Pomeje bylo jen krátkou zastávkou v tragické jízdě!

Donutila ho opustit dům, ale zanedlouho ho prosila, ať se vrátí zpátky!

Životem nešťastné zpěvačky Ivety Bartošové (†48) prošlo hodně mužů, ale vdaná byla jen dvakrát. Prvním manželem se stal herec a producent Jiří Pomeje (†54). Štěstí to ale ani jednomu z nich nepřineslo.

V roce 2008 došlo k propojení osudů dvou celebrit ze showbyznysu, které byly už prakticky odepisované. Jiří Pomeje měl za sebou velký neúspěch s filmem Andělská tvář, jemuž věřil, ale dostal se kvůli němu do obrovských dluhů.

Iveta Bartošová po mnoha vzletech a pádech v kariéře už byla spíš jen terčem každodenních bulvárních zpráv než uznávanou zpěvačkou. Mezi Ivetou a Jiřím byl z minulosti jeden nevyřízený „účet“ z doby, kdy ji odmítl obsadit Karel Svoboda (†68) do muzikálu Monte Cristo. Ivetě to tehdy oznámil právě Jiří Pomeje jako jeden z producentů a ona si toto odmítnutí spojila s jeho osobou.

Nabídku nejprve odmítla!

V Benešově nad Černou, nedaleko Českého Krumlova, pořádal Jiří Pomeje městský ples. Chtěl ho pojmout ve velkém stylu, s nějakou známou zpěvačkou. Iveta, která za sebou měla protialkoholní léčení v Kroměříži, nejprve tuto nabídku odmítla.

Pak si to ale rozmyslela. Vystoupení se vydařilo a zdálo se, že by mohlo problematické blondýnce pomoci s

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře