Manželství Ivety Bartošové s Jiřím Pomeje bylo jen krátkou zastávkou v tragické jízdě!

Donutila ho opustit dům, ale zanedlouho ho prosila, ať se vrátí zpátky!

Životem nešťastné zpěvačky Ivety Bartošové (†48) prošlo hodně mužů, ale vdaná byla jen dvakrát. Prvním manželem se stal herec a producent Jiří Pomeje (†54). Štěstí to ale ani jednomu z nich nepřineslo.

V roce 2008 došlo k propojení osudů dvou celebrit ze showbyznysu, které byly už prakticky odepisované. Jiří Pomeje měl za sebou velký neúspěch s filmem Andělská tvář, jemuž věřil, ale dostal se kvůli němu do obrovských dluhů.

Iveta Bartošová po mnoha vzletech a pádech v kariéře už byla spíš jen terčem každodenních bulvárních zpráv než uznávanou zpěvačkou. Mezi Ivetou a Jiřím byl z minulosti jeden nevyřízený „účet“ z doby, kdy ji odmítl obsadit Karel Svoboda (†68) do muzikálu Monte Cristo. Ivetě to tehdy oznámil právě Jiří Pomeje jako jeden z producentů a ona si toto odmítnutí spojila s jeho osobou.

Nabídku nejprve odmítla!

V Benešově nad Černou, nedaleko Českého Krumlova, pořádal Jiří Pomeje městský ples. Chtěl ho pojmout ve velkém stylu, s nějakou známou zpěvačkou. Iveta, která za sebou měla protialkoholní léčení v Kroměříži, nejprve tuto nabídku odmítla.

Pak si to ale rozmyslela. Vystoupení se vydařilo a zdálo se, že by mohlo problematické blondýnce pomoci s

Zbývá vám 72% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden