Staré dobré časy

Mě nezajímají peníze. Já chci být úžasná!

Staré dobré časy

Hoši to mají s dívkami jako s knihami. Když je na první pohled nezaujme obal, nemají chuť se začíst do obsahu.

Život Marilyn Monroe (†36) znamená pro mnohé splněný americký sen. Z holky z ulice se postupně stala nejžádanější žena Ameriky, milenka nejvlivnějších mužů té doby. A možná proto tak brzy zemřela.

Narodila se v roce 1926 na Den dětí jako Norma Jeane Mortenson v jedné z nemocnic v Los Angeles. Otce nikdy nepoznala a nikdy se prý nedozvěděla ani jeho jméno. Matka Gladys Pearl Baker, střihačka v jednom z místních filmových studií, si na její výchovu netroufala. Neměla na to nervy ani peníze. A tak už krátce po porodu nechala svou dceru na vychování pěstounům.

Biologickou mámu jí navždy zavřeli do blázince

Na dlouhé roky se Norma Jeane stala členkou rodiny Bolenderových. Když už se zdálo, že adopci malé dívky nestojí nic v cestě, dala se její matka dohromady a soudy znovu přiřkly dceru jí. Jenže hra na rodinu netrvala dlouho. Matčina křehká duše se po pár týdnech

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden