Michaela Dolinová: Dcera utíká z domu! Jí se hroutí svět.

Jejich rodina se pomalu rozrůstá

Má dvě skvělé a krásné dcery a milovaného manžela. Přesto není herečka a moderátorka MICHAELA DOLINOVÁ (53) šťastná. Starší dcera totiž opouští rodinné hnízdo a ona to špatně nese. Myslí si, že už její rodina není úplná. Přesto existuje něco, co herečku drží nad vodou.

Že by se takto chtěl zviditelnit a získat si větší základnu fanoušků? «Od té doby, co v televizi poprvé zazněl recept na kuřecí kůžičky, stoupá kariéra moderátora LÁDI HRUŠKY (39) strmě vzhůru. Ale chce víc, proto se rozhodl vyzvat na souboj svého největšího soka – ZDEŇKA POHLREICHA (60). D oteď vedla spokojený život. Má dvě dcery TEREZU (20) a JULII (18) a manžela, soudce JANA SVÁČKA (60). Ještě před pár týdny tvořili šťastnou a spokojenou rodinu, která má velké plány. Jenže, jak se zdá, její dcere Tereza má úplně jiné představy o budoucnosti. Rozhodla se totiž, že se od své matky a od jejího manžela odstěhuje! „Teď si to s přítelem malují, budují a zařizují. Myslím si, že je pro každý pár dobré projít si takovými začátky,“ říká Dolinová. Ale šťatná z toho tedy rozhodně není. „I když je jí už dvacet, mohla jsem si k ní ráno vlézt do postele a pomuchlovat se. No nic, tak to budu zkoušet s Honzou, ale ten je po ránu dost nekomunikativní,“ prozradila.

Uvidí ji aspoň v létě?

Prý se bude po Tereze stýskat i mladší dceři Julii, ale ta si na rozdíl od své sestry na muchlování nepotrpí. A tak bude pro Míšu obrovský šok, až se s konečnou platností její dcera přestěhuje do vlastního. Její otec a bývalý manžel Dolinové jí totiž půjčil byt, kam se může se svým přítelem nastěhovat. Nic to prý podle herečky a moderátorky nemění na tom, že na společné dovolené spolu budou jezdit i nadále. Letos byla celá rodina dokonce podeváté v Chorvatsku. „Bylo nás šest. Moje holky, Honzovy dvě dcery a bylo to v pohodě. Všichni se diví, že s námi ještě chtějí jezdit, ale my tam máme volnější režim, každý si najde to svoje. Je to tam bezvadné, apartmán je kousek od pláže, lodí se dostaneme na ostrůvek...,“ básní Dolinová a věří, že za rok pojedou znovu.

Rodina se rozrůstá

Ale už nepojedou v šesti, ale v osmi. Protože obě její dcery mají partnery. „Čím víc, tím líp,“ libuje si. Jeden by až skoro nevěřil, jaká je Míša máma a kolik má pro své dcery pochopení. Jistě tak nadcházející měsíce pro ni rozhodně nebudou po psychické stránce nic příjemného..

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden