Můj kousek štěstí

Michaela Ochotská: Nevěra potvrzena

Do poslední chvíle všichni doufali, že jde jen o přechodnou manželskou krizi. Že se Michaela Ochotská se synkem Andreasem (1) odstěhovala od svého muže, tenisty, Lukáše Rosola (31) ke svým rodičům jen ze zdravotních důvodů, jak tvrdil Rosol, a že spolu bude páreček žít dál.

Teď se ale rozplynuly i poslední naděje. Rosol se za Míšinými zády schází se svou fitness trenérkou Anetou Znamenáčkovou a teď už je nad slunce jasné, že je spojuje víc, než jen přátelství..

Zatímco nejprve byli spolu viděni jen na údajně přátelské kávičce, následně byl Rosol přistižen v centru Prahy, jak se s pohlednou brunetkou vodí za ruku a líbá. A jak je vidět, milostné tokání už ani neskrývají.

Znamenáčkovou vozí i do své vily v Uhříněvsi, kde bydlel s Ochotskou. Dokonce i sám přiznal, že s moderátorkou už není. "S manželkou už spolu nějakou dobu nežijeme a neustálé hádky nás sdonutily zkusit to jeden bez druhého," oznámil.

Zatímco blonďatá kráska se obrnila mlčením. Znamenat to může tedy jediné – definitivní rozchod a nejspíš i rozvod. Zlomyslností osudu je, že to byla právě Ochotská, kdo Rosola seznámil s trenérkou. Znamenáčková v minulosti pomáhala Michaele v těhotenství.

Dvojice tak rozdělila národ na dva tábory. Na ty, kteří zatracují Rosola a na ty, kteří naopak pochybují o Míšině chování. Do tenisty se pustila dokonce i známá advokátka vězně Kajínka, Klára Long Slámová (39).

Od plic řekla, co si o něm myslí, na sociální síti. "Oopustit kvůli nějaký holce ženskou, se kterou mám malý dítě a kterou jsem si nedávno vzal, a ještě jí dělat schválnosti, je prasárna těžkýcho kalibru," rozčílila se.

Jiní jí ale oponují. "Víš prd, co se uvnitř dělo. Třeba je to můra, se kterou se nedá vydržet," dodal jiný pisatel. Že by to byla Ochotská, která vztah utnula jako první?

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden