Mnoho žen kvůli němu skončilo v troskách

Muzikant Mick Jagger (79) nadupaný energií rocku a sexuálním apetitem!

Velikán rockové hudby Mick Jagger (79) si užívá život plnými doušky. Úspěšná kariéra mu zajistila také obrovské množství fanynek a Jagger se toho nebál využít. S kým se v minulosti zapletl a jak žije dnes?

Anglický zpěvák Michael Philip Jagger (79) založil roku 1962, tedy v pouhých devatenácti letech, s muzikantem Brianem Jonesem (†27) a kytaristou Keithem Richardsem (79) legendární kapelu Rolling Stones. Skupina má na kontě víc než 400 písní a třeba skladba Satisfaction byla nominována na nejlepší skladbu všech dob. )

Roku 2003 Jaggera pasoval král (tehdy ještě ovšem princ) Charles (74) na rytíře a udělil mu titul sir. Kapela Rolling Stones se zapsala i do Guinnessovy knihy rekordů díky

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden