Mohl kasírovat statisíce, má ale smůlu!

Kvůli drsné smlouvě přichází o peníze.

Úspěšná show Tvoje tvář má známý hlas ukázala, že by se PETR RYCHLÝ (50) mohl živit klidně jako imitátor slavných osobností. Vydělal by si tak bezpochyby pořádný balík. Jenže kvůli neprůstřelné smlouvě s televizí neuvidí asi ani korunu.

O představiteli primáře kamenické gynekologie z Ordinace v růžové zahradě, Petru Rychlém, je známo, že je neúnavným dříčem. Do každého projektu se vrhá po hlavě a s plným nasazením. Žádnou výjimkou tak nebyla ani show Tvoje tvář má známý hlas, která svou sledovaností neměla konkurenci. „Petr je vždy perfektně připravený. On tu danou osobnost nastuduje do posledního detailu! Je do soutěže skutečně zapálený,“ tvrdil v průběhu natáčení zdroj z Novy. Nikdo by se tak nemohl divit, kdyby herec po skončení soutěže své nově nabyté a těžce vydřené zkušenosti zúročil. „Zájem by byl nejen o Petra, ale i o ostatní účinkující. Smlouva jim to ale neumožňuje,“ uvedl zdroj z televize.

Investoval desítky tisíc

Není náhodou, že s každou proměnou Rychlého v show Tvoje tvář má známý hlas přišel úspěch. Kolo od kola sklízel neuvěřitelný úspěch. Jak ale herec sám přiznal, stály za tím hodiny a hodiny poctivé přípravy, které si musel ale platit ze své vlastní kapsy! „Doma mám všude kabely. Pořídil jsem si mikrofon, mixážní pult a bedny. Docela dost už jsem do toho investoval,“ přiznal se
v průběhu projektu televize Nova Rychlý, který nejspíš předpokládal, že drahé vybavení využije
i později třeba k zajímavému výdělku na některé ze soukromých akcí. A jak většina našich umělců ví, takové akce bývají velmi dobře placené. Jenže k tomu nedojde. Technika, kterou si Petr pořídil, ho údajně vyšla na bezmála 45 000 korun! A to nepočítáme kytaru, kterou synové svému slavnému tátovi pořídili před proměnou v JANA NEDVĚDA (69).

Dobře pojištěný úspěch

Herec má stejně jako ostatní účinkující smůlu. Soukromý čas ani nemalé peníze, které do svých vystoupení investovali, už nezúročí. Jak už na začátku soutěže někteří z nich naznačili, vedení televize, aniž by nejspíš tušilo, jak úspěšný projekt spouští, dalo účinkujícím podepsat tak tvrdou smlouvu, že se nemají šanci v případě jejího porušení vyhnout tučným sankcím. Ostatně o tom, že podmínky nejsou právě nejlepší, svědčí i skutečnost, že se do soutěže slavné tváře právě nehnaly. Podle zdroje ze zákulisí byl téměř nadlidský úkol sehnat osmičku soutěžících! Žhavým kandidátem byl prý i ROMAN VOJTEK (44), který nakonec odmítl.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden