Moje šťastná hvězda

Moje šťastná hvězda Speciál 1/2024

Právě vyšlo první číslo letošního Speciálu pod hlavičkou vašeho oblíbeného časopisu Moje šťastná hvězda. A jako již tradičně, i tentokrát na vás čeká spousta stránek dechberoucího čtení. Nyní jsme se zaměřili na milostné skandály slavných. Dozvíte se například, které vztahy ostatní pořádně pobouřily, jaké milostné zvraty známé osobnosti prožili, i kdo se dokázal se vším vypořádat s grácií. 

Když se veřejnost dozvěděla o tom, že má Viktor Preiss (76) nemanželské dítě, nikdo tomu nemohl uvěřit. Vždyť s Janou Preissovou (76) do té doby tvořili harmonický pár, kterému se jakékoli skandály a problémy vyhýbaly obloukem. Místo však toho, aby herečka práskla do stolu a rozešla se s nevěrným manželem, naopak se snažila jejich manželství stůj co stůj zachránit. A měla k tomu dobrý důvod. Sama byla kdysi svědkem toho, když se její rodiče rozváděli a nebylo to vůbec nic pěkného.

Maminka ji dokonce nabádala, aby se s otcem přestala bavit, protože nedokázala přenést přes srdce, že jejich manželství nevydrželo. I z toho důvodu nechtěla, aby jejich synové trpěli stejně jako kdysi ona a dala manželovi druhou šanci. Od té doby jsou stále spolu a dokázali překonat i další příkoří, které jim osud nachystal. A dnes, s odstupem času, říká, že je stale tou naivní holkou, kterou tehdy Preiss potkal na schodech DAMU, a on tím neodolatelným klukem, který jí během chvíle ukradl celé srdce.

To Alena Mihulová (58) zprvu vůbec netušila, že protivný režisér, který na ni pořád jenom křičí, bude jednou jejím životním partnerem. Když Karel Kachyňa (†79) pochopil, že řev na ni rozhodně neplatí, začal zjišťovat, že mladičká herečka je úplně jiná než jeho předchozí partnerky. A tak netrvalo dlouho a pozval ji na rande. Jenže když se o tom dozvěděl štáb, všichni byli v šoku a Mihulovou od Kachyni odrazovali.

Důvodem byl nejen velký věkový rozdíl mezi nimi, ale i to, že se slavný filmový tvůrce rád otočil za každou sukní. Mělo to však háček – v té době už do něj byla zamilovaná až po uši. Než aby ale poslouchala narážky a hloupé řeči od druhých, rozhodla se, že bude jejich vztah tajit. A vydrželo jí to dlouhých 10 let!

Románky vznikají na natáčení poměrně často. Ovšem na ten, který prožila Markéta Plánková (45), by herečka nejraději nadobro zapomněla. S Romanem Štolpou (59) to vypadalo slibně. Dokonce jí ani moc nevadilo, že je ještě ženatý. Jenže když s ním otěhotněla, nastalo pro ni hotové peklo. Kolega jí prý řekl, ať jde na potrat.

Dítě si nechala a jednu chvíli to dokonce vypadalo, že se všechno špatné k dobrému obrací. Nakonec ale krásné herečce zbyly jen oči pro pláč. Dodnes Štolpovi nemůže přijít na jméno, i z toho důvodu, že v době jejich vztahu rád sáhl po lahvi s alkoholem a mnohdy se doma neukázal klidně i několik dní.

Ve speciálu se samozřejmě dozvíte i další zajímavé a šokující příběhy. Pevně věříme, že se rozhodně nebudete nudit.

Titul si můžete koupit zde ZDE

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden