Myslí její manžel pouze sám na sebe?

Manželství herečky Ljuby Krbové (62), která je neodmyslitelnou součástí nekonečného seriálu Ulice, by asi jen málokdo označil za ideální. Se spisovatelem Ondřejem Neffem (75) prý totiž mají domácí spory na denním pořádku. A co sympatické herečce na jejím muži vadí snad ze všeho nejvíc?

echnu práci nechává na ní

„Ondřej o sobě tvrdí, že je feminista, čili zastánce ženský práv a rovnosti pohlaví, ale zeptejte se ho, jestli třeba ví, kdo máme doma ručníky,“ rozpovídala se Krbová o tom, že její manžel sice o takových věcech hezky mluví, ale realita je úplně jiná a on je prý doma tak trochu jako mimozemšťan, který veškerou práci nechává jen na ní.

Stal se z Ondřeje postupem času rýpal?

Navíc si stěžuje na dobu, kdy se Ljuba k domácím povinnostem dostane. Každý má totiž úplně jiný životná rytmus, a zatímco Neff je typický skřivan, co ožívá brzy ráno, Krbová se nejlépe pracuje pozdě večer. Jenže to manžela ruší.

Jak dlouho vydrží jeho rýpání?

Další věcí, která podle zdrojů z jejich okolí manželské pohodě nepřispívá je Ondřejovo neustálé rýpání. „Tuhle mi řekl, že jsem teď o osmdesát procent lepší než na začátku a mě to už čtrnáct dní leží v hlavě,” svěřila se Ljuba s tím, s jakými poznámky se musí vyrovnávat.

A přestože to pravděpodobně její muž nemyslí ve zlém, asi nikdo by se nemohl divit, kdyby jí jednoho dne definitivně došla trpělivost.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden