Na spokojené manželství si museli Adamovská a Štěpánek počkat

Zamilovali se před kamerou.

Herecký pár Zlata Adamovská (63) a Petr Štěpánek (74) si řekl své „ano“ nejprve v seriálu a krátce nato potají i v reálném životě. Letos spolu oslaví desáté výročí. Co je sblížilo a proč jim vztah funguje?

Když se potkali během natáčení seriálu Ordinace v růžové zahradě, byla Zlata Adamovská (63)nešťastná z krachu manželství s nevěrným Radkem Johnem (67). Ten totiž dokázal už nějakou dobu bravurně tajit paralelní vztah s mladší milenkou i nemanželské dítě, což provalila až automobilová nehoda.

Paparazzi totiž zvěčnili v jeho autě dětskou autosedačku, a John musel jít s pravdou ven. A spokojený v té době nebyl ani Petr Štěpánek (74). Ten zase nedokázal udržet svou o 14 let starší manželku, režisérku Vlastu Janečkovou (†77), stranou alkoholu. Ten v kombinaci s prášky se jí

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden