Našla Daniela konečně toho pravého?

Že se léta nezadaná moderátorka dala dohromady se známým hudebníkem, o kterého se perou mnohem mladší ženy, to znamenalo pro mnohé šok.

Veřejnost ohromil vztah Daniely Písařovicové (43) k hudebníkovi Ondřeji Brzobohatému (39) víc než jeho rozvod s Taťánou Kuchařovou (34). Má její láska k showmanovi, který už má za sebou dva rozvody, do budoucna šanci?

Nejprve je nutné zdůraznit, že někdejší moderátorku České televize a dnes privátní DVTV Danielu Písařovicovou (43) už dlouhá léta rozčiloval jeden druh dotazu, a sice: „Proč stále žijete sama?“ Nešlo ani tak o odhalování soukromí, spíš už jí přišlo únavné odpovídat stále totéž v několika variantách, že ještě nenašla toho pravého.

A s tím se neslo její mnohokrát přiznané přání, že by ráda velkou rodinu, zatímco měla na kontě stále nulové skóre. Do značné míry jí pocit samoty určitě pomáhala odfiltrovat její práce, při níž se denně setkává s desítkami většinou zajímavých, i když ne vždy sympatických lidí.

Co však nepochybně odfiltrovat nešlo, to byla znatelná citová vyprahlost, která se jí v posledních letech zmocňovala. Nechtěla

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden