Našla si po letech samoty muže?

Kráska z Ulice nikdy neměla na chlapy štěstí, proto je i v tomto věku pořád sama. Několikrát se sice nechala slyšet, že jí to tak vyhovuje. Jenže v poslední době má být Barboře Seidlové (40) poněkud smutno.


I vítaná samota se zkrátka někdy přejí.   Herečka se proto prý odhodlala vyrazit do boje a skoncovat s dosavadním životem, ve kterém bylo dlouho jedno velké prázdné místo.


A zdá se, že začíná sklízet první plody. Nedávno se totiž začalo proslýchat, že má zálusk na pracovníka štábu nekonečného seriálu, konkrétně na asistenta kameramana, se kterým si i hodně rozumí.


Je to vážné?


Z jistých zdrojů víme, že už mělo dojít i na několik schůzek. Jak je to mezi nimi vážné, se zatím ale neví. Kolegyně by jí ale lásku moc přály.


Mohla si za to sama?


Už kdysi na ni ale jedna ze známých práskla, že svobodný život pro ni byl jen obranou proti neúspěchu u mužů. Bára byla údajně moc vybíravá a často se tak stávalo, že přebrala. I to byl možná jeden z důvodů, proč přesedlala na alternativní způsob života.


To ale mělo muže ještě víc děsit. Zjistila snad, že není nutné schovávat se za konzumaci květin a propagovat něco, co je spíš odrazuje? Snad je její nový objev natolik duchaplný, že jí ukáže, jak krásná může být ta pravá láska. 

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden