Nastal čas opustit Kolečka?

Dostává kapky

Když se provalil vztah Denisy Nesvačilové (31) a Petra Kolečka (38), vypadalo to jen na běžnou bouři, která se brzy přežene. Jenže tomu tak není. Herečka je stále ve větších problémech.

Pár dní emocí, vášnivých debat, několik článků v médiích a pak klid. Tak si to zřejmě plánovali Denisa Nesvačilová s Petrem Kolečkem (38). Ale to se přepočítali.

Když v létě scenárista opouštěl modelku Anetu Vignerovou (35) s níž má syna Jiříka (2), na veřejnost se zrovna dostávala kauza rozchodu Pavly Tomicové (60) ze seriálu ZOO a jejího nevěrného manžela Ondřeje Malého (56), který odešel za těhotnou milenkou. Veřejnost byla pěkně nabroušená a všem nevěrníkům světa nehodlala nic odpustit.

Stejně jako některé kolegyně, s nimiž se ještě před časem Denisa kamarádíčkovala, nejen díky seriálu Slunečná. Nyní se ale postavily proti ní. Jako první se Vignerové zastala Eva Burešová (29), když se nechala slyšet, že nechápe, když dokáže nějaká žena zničit rodinu.

Nikdo jí nevěří

Na Instagramu se poté na stranu modelky pomyslně postavila třeba Tereza Brodská (54) či Monika Absolonová (46). A hlas lidu, který hereččiny sociální sítě plnil nenávistnými komentáři, ten ani netřeba zmiňovat.

Nesvačilová mohla stokrát tvrdit, že za rozpad vztahu svého milence nemůže. Nebylo jí to nic platné, nikdo jí to nevěřil. Vypadá to, že i někteří členové rodiny s k Denise otáčí zády.

Mají šanci?

Její sestřenice Petra Nesvačilová (36) před pár týdny křtila svůj diář. A koho na křest pozvala? Svou kamarádku Anetu Vignerovou.

Petra tak jasně ukázala, na čí straně minimálně část rodiny stojí. A faktem je, že když se nedávno Denisa s Kolečkem ukázali ve společnosti, prozrazovaly je spíše kyselé obličeje, než aby dokázali, že jsou v pohodě.

Na pohodě jim nepřidalo, že nový seriál Pálava, během něhož se měli dát jako dvojice dohromady, se u diváků s kladným hodnocením nesetkal.  Zda to bylo kvůli provalené a nepochopené aféře hlavní hrdinky a pana scenáristy, můžeme jen hádat.

Diváci ale zřejmě jen tak neodpouštějí. Je velká otázka, jestli vztah přežije, když mu není přáno a už od samého začátku si prochází takovým martyriem.

Rozchod?!

Pro Nesvačilovou se nabízí elegantní řešení – poslat Kolečka k vodě. Pokud má herecký pud sebezáchovy, udělá to co nejdříve a najde si nějaký perspektivnější vztah. Ideálně někoho, kdo jí pomůže zase se lidem zavděčit.

V minulosti randila třeba i s Danem Pánkem (34), režisérem filmu Taxi 121. Že si v něm také zahrála, byla zřejmě jen „náhoda“...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden