Naznačila, že má chlapa
Klame tělem?

Výbušnou informaci poskytla veřejnosti sama Sabina Laurinová (50), jindy plachá a tajemná.

Jako by se herečka rozhodla konečně pochlubit chlapem, a tak naznačila, že možná není sama. Všeobecně se soudí, že blondýnka žije jako jeptiška a vzorně se stará o dcery Valentýnu (20) a Maju (13), které musí živit.

Oba otcové, rocker Josef Vojtek (57) a zubař Karel Kameník (61), totiž práskli do bot. Ale co když je všechno jinak? Co když už spanilou herečku nebaví slýchat soucitné poznámky typu: To je ta osamělá chudinka?

 

Tajemná

Hvězda seriálu ZOO se nechala slyšet, že si soukromí úzkostlivě střeží a s nikým mimo rodinu a úzký okruh přátel o osobních věcech nemluví. Naznačila, že kdyby měla přítele, nedozví se to živá duše, protože by ho dokázala dobře skrývat. No tak vida.

Úspěšná herečka má už zřejmě plné zuby vžité představy, že se jí láska vyhýbá, a pokusila se nám tímto nenápadným způsobem naznačit, že není opuštěná osoba, ale šťastná žena, která usíná v náruči milujícího muže.

Z toho se fanoušci bezesporu zaradují, protože kdo by sympatické umělkyni nepřál spokojenost v osobním životě? A té se jí ne vždy dostávalo.

To se nepovedlo

Dceru režiséra Františka Laurina (87) během dětství a dospívání nikdy nenapadlo, že si v dospělosti nedokáže udržet úplnou rodinu. Její rodiče jsou spolu dvaapadesát let, Sabině dopřáli krásné, čítankové dětství, a tak byla přesvědčena, že totéž jednou poskytne svým potomkům.

Proč se to nepovedlo, na to neumí odpovědět. Domnívá se, že se na rozbití obou jejích klíčových vztahů možná podílel fakt, že je úspěšnou herečkou a že má časově náročné povolání. Muži se podle ní neradi o ženu dělí s nesčetnými obdivovateli.

Svatba před kamerou

Smutné je i to, že se vdávala vždy jen před kamerou, třeba v seriálu Sestřičky, nikdy však ve skutečném životě. A zrovna ona by byla nádherná nevěsta. Ale kdoví, pokud v současné době schovává nějakou velkou lásku, třeba se k romantické svatbě skutečně schyluje.

Tu však utají jen sotva, to by se musela vdávat někde na Dálném východě, což není příliš pravděpodobné. Až se tedy objeví na radnici v bílých krajkách po boku okouzlujícího fešáka, bude se o tom vědět.

Související články
Někdy se musí herečka ze seriálu ZOO Pavla Tomicová (62) cítit, jako kdyby snad byla prokletá. Takovou smůlu v lásce, jako ona, má totiž opravdu jen málokdo. Když už si myslela, že po období smutku přichází čas na štěstí, došlo prý na další zklamání. Českým showbyznysem kolují informace, že ji měl zklamat sympatický kolega ze ZOO Robert Nosek. Tohle opravdu […]
A je to tady! Po dlouhých 14 letech se herečka Tereza Brodská (56) vrací do nekonečné Ulice. Jak jsme vás již informovali, na Primě se sympatická černovláska nedohodla na podmínkách nového projektu, a tak dala televizi vale a naskočila ke konkurenci, kde ji přivítali s otevřenou náručí. Jenže ne zrovna všechno je asi zalité sluncem. […]
Můj čas na kafíčko / 22.7.2024
Na filmovém festivalu v Karlových Varech si připravil moderátor Leoš Mareš (48) velké překvapení. Obarvil se na blond! Tím překvapil nejen své fanoušky, ale především manželku Moniku (43), která s hořkostí shledala, že momentálně vypadá Mareš jako jeho bývalá žena, která je také odbarvená. A bylo vidět, že jí to rozhodně není po chuti! Že by v tom trojúhelníku panovala […]
Tají Bohdalová vážnou nemoc?
premium
Moje šťastná hvězda / 22.7.2024
Její kariéra byla bohatá, a ačkoli si to nikdo nedokázal představit, nejspíš je u konce. Herečka Jiřina Bohdalová (93) má prý vážné zdravotní problémy a jiná možnost nejspíš neexistuje! Stále hýří pozitivní energií, často se objevuje ve společnosti, jenže to nejspíš brzy skončí. Herečka Jiřina Bohdalová (93) podle našeho tajného zdroje tají vážnou nemoc. Sice […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz