Moje sladké tajemství

Nečekané problémy s partnerem!

Moje sladké tajemství

S Matuškou je to občas jako na horské dráze a ona se má bát, aby nezůstala sama.

Jsou spolu už 10 let, a ačkoli v poslední době Jana Stryková (44) ze seriálu Šéfka říká, že svatbu k životu nepotřebuje, podle jejích přátel je to přesně naopak. Ne snad, že by se nemohla dočkat velkého dne ve svatebních šatech, nutně si prý potřebuje pojistit Matěje Matušku (44)!

Ještě nedávno si Jana Stryková (44) nadmíru pochvalovala, jak je stěhování do Krkonoš posílilo. Teď je prý ale všechno jinak. Na chalupě mimo civilizaci se žádná pohádka očividně nekoná.

Před pár dny navíc hvězda seriálu Šéfka na poslední chvíli vzdala účinkování v projektu Roztančené divadlo, na který se připravovala dlouhé měsíce. A důvod? Osobní problémy! Všichni si hned začali špitat, že

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden