Necítila se s ním šťastná

Byl to jeho nejdelší vztah a všichni doufali, že ona už ho skutečně dotáhne k oltáři. Hokejista JAROMÍR JÁGR (48) byl s bývalou moderátorkou INNOU PUHAJKOVOU (34) ve vztahu celých šest let. Ona ale pak vztah ukončila.

Byla to láska jako trám a každý jen čekal, kdy přijde svatba. Když se Inna Puhajková (34) seznámila s hokejistou Jaromírem Jágrem (48), bylo jí pouhých jednadvacet let a nebyla nijak zvlášť známá.

Urostlý hokejista jí ale okamžitě učaroval a ona jemu také. I přes větší věkový rozdíl a navzdory všem pochybnostem okolí spolu začali randit.

Puhajková věděla o všech jeho předešlých vztazích, které nikdy neměly příliš dlouhého trvání. Věřila ale v to, že v jejich případě to bude jinak.

Cítila se jenom jako robot

Po boku Jágra byla ze začátku šťastná, otevřel jí spoustu dveří a především díky němu se dostala k moderování Sportovních zpráv. Všechno bylo zalité sluncem, ale po několika letech začalo Inně docházet, že se necítí šťastná.

Kvůli Jágrově hokejové kariéře byla věčně na cestách, neměla stálý domov a cítila se zkrátka jen jako partnerka profesionálního hokejisty, která musela dennodenně plnit určitá kritéria.

Přestalo ji to naplňovat a začala toužit po normálním vztahu. Nechodila dlouho kolem horké kaše a svému partnerovi svěřila, co ji trápí. Rozešli se v dobrém, jako přátelé, ale Jágra rozchod velmi zabolel.

Dlouhou dobu se nemohl soustředit ani na svůj milovaný hokej. Je tedy jasné, že s mladou kráskou plánoval budoucnost, takový konec ale zjevně nečekal. A jestli se přes to přenesl? Sice měl několik dalších vztahů, stále se ale ještě neusadil.

Vypadalo to, že jsou si souzeni.

reklama
reklama

Komentáře