Nedokáže dcera Pavlu Zedníčkovi odpustit?

Každý tvrdí o vztahu něco jiného

Na dotazy ohledně své adoptivní dcery LUCIE (47) je PAVEL ZEDNÍČEK (66) už doslova alergický. Nebaví ho totiž neustále dokola vysvětlovat, proč spolu roky nemluví a hlavně proč se doposud situace mezi nimi pořád nezměnila.

Navíc ho velmi trápí, že nejsou v kontaktu, a tak je logické, že se mu na toto téma špatně hovoří. „Já už jsem ji opět dlouho neviděl! Nevím, co dělá, kde dělá, nevím nic. Opravdu!“ oznámil v rádiu Zedníček, když se ho moderátoři tázali na Lucii.

„A neptejte se mě na ni, to je pokaždé, když sem přijdu,“ dodal rozčílený herec, který s dcerou prohodil naposledy pár slov před necelými dvěma roky v pořadu Kurňa, co to je? Od té doby se opět navzájem vesele ignorují.

A proč se vlastně nemusejí? Zedníčková doposud nemůže překousnout otcovu zradu, že před lety opustil její maminku a začal si nový románek s HANOU KOUSALOVOU (53). Kvůli tomu Zedníčkovi dokonce odpírá styk s jeho dvěma vnuky MIKULÁŠEM (18) a AMÉLIÍ (11). Jenže Lucie tvrdí, že mezi sebou problémy nemají. Tak kde je pravda?

Lucie Zedníčková se svým adoptivním otcem už celé roky nemluví.

reklama
reklama

Komentáře