Můj kousek štěstí

Nedvěd už o Daru Rolins ztrácí zájem?

To, co vypadalo jako dokonalý vztah, se možná už teď mění v křeč a kdoví, co bude dál.

V Itálii podstoupila úpravu obličeje, a pro mnoho lidí se proto stala terčem urážek. Lidé Daře Rolins (51) vyčítají, že po zákroku působí nepřirozeně a uměle.

Proslýchá se, že zpěvačka možná sklidila kritiku i od svého partnera, Pavla Nedvěda (51). Zlé jazyky naznačují, že bývalý fotbalista s operací, kterou jeho láska prodělala, také není spokojený. Přitom zpěvačka naznačila, že s tím, aby šla na operaci, zprvu souhlasil.

„Ještě jsme si spolu dělali legraci, že mě musí hodit do servisu, abych mu dlouho vydržela,“ smála se. Jenže vše nemusí být zalité sluncem. Pár je spolu už tři roky, první zamilovanost je pryč, a pokud by Rolins propadla nějakým „zběsilým“ estetickým zákrokům, Nedvěd by na to slyšet nemusel.

Vysnil si svou krásnou princeznu, která by se mu tím mohla hodně vzdálit. Někteří lidé naznačují, že jí dal jasně najevo, co si o plastikách myslí. Mimo jiné tím, že nedávno strávil čas se svou bývalou manželkou a dcerou Ivanou (27).

Ta se neváhala pochlubit fotkou na sociální síti, a díky tomu vše prasklo. Je tedy možné, že si „Méďa“ nechává pootevřená zadní vrátka, kdyby mu to se zpěvačkou nevyšlo.

Navíc se ještě nedávno hovořilo o tom, že se Nedvěd s Rolins vezmou. Najednou ticho po pěšině. Proč asi...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden