Moje šťastná hvězda

Zničí manželství Paulové taneční partner?

Moje šťastná hvězda

Mnoho žen se během taneční show StarDance zamilovalo. Potká to samé i oblíbenou herečku Janu Paulovou?

Neztratila nic ze svého půvabu a šmrncu. Není náhoda, že Jana Paulová (69) má stále zástup nápadníků. To ale prý její manžel v poslední době špatně snáší.

Herečka ze seriálu Jedna rodina už asi začíná mít všeho dost. Zatímco ještě nedávno se o manželství Jany Paulové (69) mluvilo jako o ukázkovém, teď už to zřejmě neplatí.

Rozvrátí fungující vztah?

Její partner, hudebník Milan Svoboda (72), se prý v poslední době hodně změnil. Zatímco v minulosti byl podle všeho kliďas, kterého nic nerozházelo, najednou asi začal na herečku žárlit.

Přitom zbytečně, není pochyb o tom, že ho stále půvabná blondýnka miluje. Už mnohokrát se ale stalo, že fungující manželství nakonec nerozvrátili milenci nebo milenky, ale

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden