Nejhezčí dívka z Kladna a "Váleček" to nevzdali

Talentovaní herci, on nadmíru sympatický, ona neobyčejně krásná. V televizních pohádkách představovala Markéta Fišerová  princezny. Úsměvné je, že Marek Eben byl z půvabné tmavovlásky vyděšený, protože iniciátorkou jejich vzájemného seznamování byla ona.

Chodila o dva ročníky níž. Kupodivu uháněla ona jeho, on se jí bál. Připomínala sopku, nevěděl, jak by to s jeho tichou povahou šlo dohromady. Ale líbila se mu. Založil tehdy kapelu a vzal ji tam jako zpěvačku.

Složil pro ni písničku Stýskání, kde se zpívá: Stýská se mi, černovlásko... Černovláska se narodila v Kladně, odmalička se u ní projevoval herecký a hudební talent. Na hudebně-dramatické oddělení Státní konzervatoře nastoupila na přání rodiny a studium herectví dokončila v roce 1981.

O rok později se s Markem Ebenem vzali. V té době už zářila ve filmech i v televizi, na filmovém plátně se objevila ve snímku Řeknem si to příští léto, všichni si ji

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden